KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407127
nr 1340 7127
Leonard Wiedh
(1866-1938), Sverige
Oljemålning, Bokskog. Signerad. Olja på duk, 71x122 cm
Leonard Wiedh, svensk målare född 1866, död 1938.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 18:58:31
700 kr