KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407127

nr 1340 7127

Leonard Wiedh

(1866-1938), Sverige

Oljemålning, Leonard Wiedh (1866-1938), Sverige. Bokskog. Signerad. Olja på duk, 71x122 cm

Leonard Wiedh, svensk målare född 1866, död 1938.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 18:58:31

Leonard Wiedh

Läs mer om Leonard Wiedh