KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13431033

nr 1343 1033

Lennart Börje Vestberg

(f. 1934), Sverige

Oljemålning, Lennart Börje Vestberg (f. 1934), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på duk, 45,5x54,5cm

Lennart Börje Vestberg, svensk målare född i Styrnäs, Ådalen 1934.

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 18:53:04

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Lennart Börje Vestberg

Läs mer om Lennart Börje Vestberg