KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13401067

nr 1340 1067

Kai Morten-Glud

(1912-1992), Danmark

Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 49x49 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 20:56:47

Kai Morten-Glud

Läs mer om Kai Morten-Glud