KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13406112

nr 1340 6112

Johny Colebring

(1920-2003), Sverige

Oljemålning, Johny Colebring (1920-2003), Sverige. Fruktstilleben. Signerad. Olja på pannå, 33x42 cm

Johny Colebring, svensk bildkonstnär och grafiker född 1920, död 2003.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 19:10:00

10/8 17:06:42 1      Vinnande bud

Johny Colebring

Läs mer om Johny Colebring