KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13418029

nr 1341 8029

Johannes Olsson

(f. 1945), Sverige

Oljemålning, Johannes Olsson (f. 1945), Sverige. Signerad, daterad 1974. Olja på pannå, 80x60 cm

Johannes Olsson, svensk målare född 1945.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 18:46:17

16/8 22:26:00 1      Vinnande bud

Johannes Olsson

Läs mer om Johannes Olsson