KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713058

nr 1271 3058

Johan Malm, Stockholmsmotiv, signerad. Olja på pannå, 22x26 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 18:49:53

25/8 23:29:10 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm