KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13337122

nr 1333 7122

Iwar Donnér

(1884-1964), Sverige

Oljemålning, Iwar Donnér (1884-1964), Sverige, tillskriven. Motiv från Waxholm. Ej signerad. Olja på duk, 67x90cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 15 juni 2020
kl 18:35:26

12/6 23:00:42 1      Vinnande bud

Iwar Donnér

Läs mer om Iwar Donnér