KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13431005

nr 1343 1005

Inga Möllerberg

(1898-1971), Sverige

Oljemålning, Inga Möllerberg (1898-1971), Skeppsholmskyrkan, Skeppsholmen. Signerad. Olja på duk, 52x63cm

Inga Möllerberg-Hellman, svensk målare född 1898, död 1971.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 20:46:34

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Inga Möllerberg

Läs mer om Inga Möllerberg