KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407217

nr 1340 7217

Hans Fritzdorf

(1927-1990), Sverige

Oljemålning, Hans Fritzdorf (1927-1990), Sverige. Komposition. Olja på pannå, 54x70cm. Ej signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 19:15:56