KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13441017

nr 1344 1017

Hans-Erik Eriksson

(1921-1997), Sverige

Oljemålning, Hans-Erik Eriksson (1921-1997), Sverige. Nybroviken, Signerad. Olja på pannå, 17x20 cm

Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 19:45:51

Hans-Erik Eriksson

Läs mer om Hans-Erik Eriksson