KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407196

nr 1340 7196

Gunnar Hallström

(1875-1943), Sverige

Oljemålning, Gunnar Hallström (1875-1943), Sverige. Signerad. Olja på duk, 30x77cm

Gunnar Hallström, svensk bildkonstnär född 1875, död 1943 .

Utrop:

800 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 20:01:20

Gunnar Hallström

Läs mer om Gunnar Hallström