KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13415106

nr 1341 5106

Gunnar Hållander

(1915-1980), Sverige

Oljemålning, Signerad, 1960, "Banan och schackhäst". Olja på pannå, 24,5x33cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 19:11:50

11/8 23:04:00 1      Vinnande bud

Gunnar Hållander

Läs mer om Gunnar Hållander