KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13005392

nr 1300 5392

Gunnar Greiber

(1919-2011), Sverige

Oljemålning, 3 par, signerad. Olja på duk, 65x94 cm

Gunnar Greiber, svensk målare född 1919 i Stockholm.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 13 januari 2020
kl 18:02:38

10/1 18:27:22 1      Vinnande bud

Gunnar Greiber

Läs mer om Gunnar Greiber