KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546402

nr 1354 6402

Gunnar Greiber

(1919-2011), Sverige

Oljemålning, Gunnar Greiber (1919-2011), Sverige. "Omfamningen". Signerad. Olja på pannå, 23x27 cm

Gunnar Greiber, svensk målare född 1919 i Stockholm.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 19:47:19

Gunnar Greiber

Läs mer om Gunnar Greiber