KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13535130

nr 1353 5130

Gunnar Greiber

(1919-2011), Sverige

Oljemålning, Gunnar Greiber (1919-2011), Sverige. "Omfamningen". Signerad. Olja på pannå, 23x27 cm

Gunnar Greiber, svensk målare född 1919 i Stockholm.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 12 oktober 2020
kl 19:42:37

Gunnar Greiber

Läs mer om Gunnar Greiber