KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327121

nr 1332 7121

Gunnar Greiber

(1919-2011), Sverige

Oljemålning, Gunnar Greiber (1919-2011), Sverige. Figurativ komposition. Signerad. Olja på duk, 89x115cm

Gunnar Greiber, svensk målare född 1919 i Stockholm.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:54:03

Gunnar Greiber

Läs mer om Gunnar Greiber