KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13141386

nr 1314 1386

Emil Hellbom

(1895-1969), Sverige

Oljemålning, Emil Hellbom (1895-1969), Sverige. Stockholm. Signerad. Olja på pannå, 34x26 cm

Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:15:03

Emil Hellbom

Läs mer om Emil Hellbom