KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916189

nr 1291 6189

Emil Hellbom

(1895-1969), Sverige

Oljemålning, Emil Hellbom (1895-1969), Sverige. Gamla Stan, Stockholm. Signerad. Olja på pannå, 33x25 cm

Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:29:21

Emil Hellbom

Läs mer om Emil Hellbom