KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13371035

nr 1337 1035

Elna Jacobsson

(1894-1985)

Oljemålning, Elna Jacobsson (1894-1985), "Positano". Signerad. Olja på pannå, 14x10 cm

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 05:11:34)
Uppdatera
Visning

fredag 10/7, lördag 11/7, söndag 12/7 och måndag 13/7

Auktionen
avslutas:

måndag 13 juli kl 20:09:48

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
1/7 01:30:40 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor