KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581169

nr 1358 1169

Edwin Henry Boddington

(1836-1905), England

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 26x46 cm

Edwin Henry Boddington, målare född 1836, död 1905.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:37:51

2/11 10:55:01 1      2.600 kr
2/11 19:04:46 2      Vinnande bud

Edwin Henry Boddington

Läs mer om Edwin Henry Boddington