KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13431031

nr 1343 1031

Christina Knall

(f. 1947), Sverige

Oljemålning, Christina Knall (f. 1947), Sverige. Signerad, "kväll på Skeppsholmen". Olja på duk, 49x59cm

Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 19:03:30

24/8 18:02:21 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Christina Knall

Läs mer om Christina Knall