KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13326070

nr 1332 6070

Carl Köhler

(1919-2006), Sverige

Oljemålning, Carl Köhler (1919-2006), Sverige. Kustmotiv. Signerad. Olja på pannå, 57x79 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:12:53

8/6 14:44:04 1      Vinnande bud

Carl Köhler

Läs mer om Carl Köhler