KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491355

nr 1349 1355

Bruno Karlsson

(1927-2020), Sverige

Oljemålning, Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Signerad, daterad 80, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 66x92 cm

Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 28 september 2020
kl 18:21:49

25/9 12:56:30 1      700 kr
28/9 18:17:02 2      Vinnande bud

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson