KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13351032

nr 1335 1032

Brita Streijffert

(1917-2006), Sverige

Oljemålning, Brita Streijffert (1917-2006), Sverige. Tulpaner, Signerad. Olja på duk, 60x75 cm

Brita Streijffert, svensk bildkonstnär född 1917, död 2006.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:55:17

27/6 08:57:15 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Brita Streijffert

Läs mer om Brita Streijffert