KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713057

nr 1271 3057

Bo von Schwerin

(1881-1940), Sverige

Oljemålning, Bo von Schwerin (1881-1940), Sverige. Kornhamnstorg, Gamla Stan, Stockholm. Signerad. Olja på pannå, 22x31 cm

Bo von Schwerin, svensk bildkonstnär född 1881, död 1940.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 18:42:58

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bo von Schwerin

Läs mer om Bo von Schwerin