KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13496223

nr 1349 6223

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Bertil Wahlberg (1923-1980), Sverige. Akropolis. Signerad. Olja på duk, 71x100 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 28 september 2020
kl 20:31:07

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg