KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581336

nr 1358 1336

Arvid Öström

(1889-1955), Sverige

Oljemålning, Arvid Öström (1889-1955), Sverige. Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 33x40cm

Arvid Öström, svensk bildkonstnär född 1889, död 1955.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:24:13

Arvid Öström

Läs mer om Arvid Öström