KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367006

nr 1436 7006

Anshelm Dahl

(1897-1964), Sverige

Oljemålning, Signerad, höstlandskap. Olja på duk, 65x90, yttermått inklusive ram: 78x102 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 6 december 2021
kl 20:30:02

Anshelm Dahl

Läs mer om Anshelm Dahl