KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13371018

nr 1337 1018

Anneli Nilsson Schelin

(f. 1957), Sverige

Oljemålning, Anneli Nilsson Schelin (f. 1957), Sverige. Blomster. Signerad, daterad -96. Olja på duk, 56x46 cm

Anneli Nilsson Schelin, svensk bildkonstnär född 1957.

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 14:32:01)
Uppdatera
Visning

fredag 10/7, lördag 11/7, söndag 12/7 och måndag 13/7

Auktionen
avslutas:

måndag 13 juli kl 20:20:40

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anneli Nilsson Schelin

Läs mer om Anneli Nilsson Schelin