KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13381018

nr 1338 1018

Anneli Nilsson Schelin

(f. 1957), Sverige

Oljemålning, Anneli Nilsson Schelin (f. 1957), Sverige. Blomster. Signerad, daterad -96. Olja på duk, 56x46 cm

Anneli Nilsson Schelin, svensk bildkonstnär född 1957.

måndag 27 juli 2020
kl 20:20:40

Anneli Nilsson Schelin

Läs mer om Anneli Nilsson Schelin