KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13776428

nr 1377 6428

Anne-Marie Lindström (1934-2004), Fontän Frankrike. Signerad. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 62x71 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 8 februari 2021
kl 18:37:42