KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581453

nr 1358 1453

Anders Lind, Signerad. Olja på duk, 72x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:39:55