KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948158

nr 1294 8158

Anders Fogelin

(1933-1982), Sverige

Oljemålning, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. "Blått landskap. Signerad. Olja på pannå, 45x48 cm

Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 2 december 2019
kl 20:57:36

Anders Fogelin

Läs mer om Anders Fogelin