KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14377514

nr 1437 7514

Anders Finn

(1908-1994), Sverige

Oljemålning, Uppsala Domkyrka. Signerad. Olja på pannå, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 62x72 cm

Anders Finn, svensk bildkonstnär född 1908, död 1994 .

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 december 2021
kl 18:31:20

8/12 11:31:34 1      Vinnande bud

Anders Finn

Läs mer om Anders Finn