KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13326429

nr 1332 6429

Alexander Tolstoy

(1895-1969)

Oljemålning, Alexander Tolstoy (1895-1969), Porträtt, Signerad. Olja på duk, 35x27 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:30:25