KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13372174

nr 1337 2174

A Nilsson, fiskeläge. Signerad. Olja på duk, 37x46 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 13 juli 2020
kl 19:49:42