KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13834306

nr 1383 4306

1800-tal, Oidentifierad konstnär. Fjällsjö med vallpojke. Olja på duk, ej signerad, 58x88, yttermått inklusive ram: 75x105 cm

Konditionsrapport: krackeleringar, skadad duk

Utrop:

700 kr

Såld:

6.000 kr

måndag 8 mars 2021
kl 19:33:49