KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327038

nr 1332 7038

1800-tal, Marin. Olja på duk. Signerad, 20x40 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:46:36