KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636748

nr 1363 6748

1800-tal, Man till häst, ej signerad. Olja på pannå, 13x18 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 30 november 2020
kl 19:49:40