KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12387011

nr 1238 7011

1700-tal, Italienskt landskap. Olja på duk, uppfodrad duk, 59x78 cm

Utrop:

7.000 kr

Såld:

16.500 kr

måndag 25 februari 2019
kl 19:59:21

  • Klassiska
  • 25 feb

Klassiska

Läs mer om Klassiska