KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13761062
nr 1376 1062
1700-tal, Biskop Jesper Swedberg (Skara), ej signerad. Olja på duk, 82x64 cm, yttermått inklusive ram: 97x80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:13:44
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
4.000 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.600 kr
4.200 kr
4.400 kr (Budbetjänt)
4.600 kr
4.600 kr (Budbetjänt)