KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13647069

nr 1364 7069

1700-/1800-tal, Batalj, främre orienten, ej signerad, 37x38 cm

Konditionsrapport: slitage, skador, lagad

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 30 november 2020
kl 18:21:47

  • Klassiska
  • 30 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska