KONST / Oljemålningar / Olja på oljetryck 13351116

nr 1335 1116

Marika Lang

(f. 1961), Sverige

Olja på oljetryck, Marika Lang (f. 1961), Sverige. Villagatan 15, Monogramsignerad, 67x48 cm

Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:12:16

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Marika Lang

Läs mer om Marika Lang