MÖBLER / Bord / Nattygsbord 13396257

nr 1339 6257

Nattygsbord

Ett par. Bredd: 39 cm. Djup: 42 cm, höjd: 58 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 3 augusti 2020
kl 19:51:48