MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Munkstol 13407347

nr 1340 7347

Munkstol

längd (c)

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 18:26:00

10/8 18:21:00 1      Vinnande bud
10/8 18:21:49 1      Vinnande bud