MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 14325419

nr 1432 5419

Matsalsgrupp

7 delar, Rokokostil. Längd: 140 cm. Djup: 105 cm, höjd: 75 cm, iläggsskivor, 50x2cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 22 november 2021
kl 18:02:48

22/11 17:57:48 1      Vinnande bud