MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 14246198

nr 1424 6198

Matsalsgrupp

Bord + 6 stolar + 2 karmstolar. Rokokostil. 9 delar. Diameter: 100cm. Höjd: 73cm, 2st iläggsskivorx50cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

5.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 11 oktober 2021
kl 19:39:10

11/10 19:32:37 1      Vinnande bud