BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 13337404

nr 1333 7404

Ljusstakar

6 st, mässing, Gusum. Höjd: 8-27 cm

Konditionsrapport: skador, slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 15 juni 2020
kl 18:40:39

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 250 kr
  Göteborg 250 kr
  Helsingfors 250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Mässing