BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 13746199

nr 1374 6199

Ljusstakar

2 st, 1800-tal, sengustaviansk stil. Höjd: 23-24cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:19:53