KONST / Litografier / Litografisk affisch 13152170

nr 1315 2170

Joan Miró

(1893-1983), Spanien

Litografisk affisch, Joan Miró (1893-1983), Spanien. Musee de L Athenee Geneve, Maeght Imperiur, 61x43 cm. Ej signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:34:19

  • Tema
  • 23 mar