KONST / Litografier / Litografisk affisch 13152019

nr 1315 2019

André Hambourg

(1909-1999), Frankrike

Litografisk affisch, André Hambourg (1909-1999), Frankrike. 1964, ej signerad. Bladets mått: 75x54 cm

André Hambourg, fransk bildkonstnär född 1909, död 1999.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 20:25:33

2/3 21:35:17 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 23 mar

André Hambourg

Läs mer om André Hambourg